Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klubová výstava- Průhonice 15.5.2010

20. 5. 2010

Jen kraťoučké povídání o našem minulém víkendu.

V pátek jsme se vydali do Družce, kde nás očekávala Kačákovic smečka. Cesta to byla teda úmorná, ale přežili jsme ji ve zdraví. Krátce po našem příjezdu přijela taky Pavla s Alfíkem a sestava byla kompletní.

V sobotu ráno jsme se vydali do Průhonic, kde se konala klubová výstava. Počasí se umoudřilo jen v tom, že přestalo pršet. Zima nás bohužel provázela celým dnem.

Jessy byla přihlášená do třídy mladých (fen). V kruhu se setkala s dalšími pěti krásnými fenečkami, mezi něž patřila i sestřička Jenny.

Po dlouhém „boji“ si Jessy s paničkou nakonec vyběhala V2.  Tohle ohodnocení nás moc potěšilo. Zároveň gratulujeme Aische ze Sedlákova dvora a její paničce k vítězství v této třídě!

Molly jsme po dlouhých úvahách přihlásili do třídy vítězů, kde rozhodně neudělala žádnou ostudu. V kruhu se sešly tři fenečky, které ohodnotil pan rozhodčí všechny výbornou. Naše Mollča si vyběhala V2 res.CAC! Jsme na ni moc pyšní.

Našim krátkosrstým kamarádům se taky moc dařilo a my jim z celého  gratulujeme!

Odpoledne se ještě panička zúčastnila s Jessy soutěže o nejlepší chovatelskou skupinu. Jessynce a všem jejím příbuzným z CHS Z Korunova dola to moc slušelo.

Po skončení výstavy jsme měli odjet domů, nicméně plány se změnily a my se vrátili zpět do Družce. Pavlínka má holt výborné přesvědčovací schopnosti. Provětrali jsme pejsky, probrali „události dne“ a unavení padli do postele. My se ráno vydali domů, „Kačákovic“ na výstavu do Polska. Gratulujeme jim k úspěšnému završení výstavního víkendu.

Tolik o našem minulém víkendu…


Zdraví šedivé vopice a jejich agenti.